Bim Cips Fiyatları 2022 Liste

Bim Cips Fiyatları konumuzdan 2022 için herkese merhaba. Düşük fiyata kaliteli chip satın almak istiyorsanız tercihiniz Bim. Fiyat ve performansa baktığımızda gerçekten lezzetli ve ucuz ürünler görebiliyoruz. Bim chip fiyatları ile ilgili bilgiler yazımızın şablonunda yer alacaktır. Amacımız misafirlerimize güncel fiyatlar sunmaktır. Kasadaki raflarda kolayca ulaşabileceğiniz kaç fiş stokta yok? Markalara ve türlere bakalım.

Bim Cips Fiyatları 2022

  • Party Patates Cipsi Tırtıklı 150 gr – 4.75 TL.
  • Mega Boy Mısır Cipsi 200 gr – 6.45 TL.
  • Mısır Cipsi Çeşitleri (Taco – Nacho) 130 Gram = 4.50 TL
  • Party Mısır Cipsi (Haşhaş – Acı Biber) 300 Gram= 6,45 TL
  • Cips Çeşitleri (Mix,Tırtıklı,Barbekülü) 130 Gram = 3.95 TL

Bim Cips Fiyatları 2022, indirimli ve güncel kampanyalı chip satın alabilirsiniz. Bu her zaman olmaz. Ancak o zaman bütçenizi daha iyi harcayabilirsiniz. Sinemaseverler ve sinemaseverler keyifli bir gün için cipsleri tercih ediyor. Bim, kendi tesislerinde yaptığı chipleri sattı ve kısa sürede kamuoyunun beğenisini kazandı. Baharatlı biberli, yoğurtlu ve mevsim sebzeli pato cips çeşitleri, pesto soslu tatlar ilk aklıma gelenler. Baharatlı cips sevenler, fazla pişmemişlerse yoğun tadın tadını çıkaracaklar. Adi ve soğanlı gibi çeşitleri de vardır. Mağazalarda chipler belirli gramajlara göre satılmaktadır. Ürünlerin fiyatları dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Bunu onaylayabilirsiniz.

Bim Cips Çeşitleri ve Fiyatları, Bim, tüm Türkiye’ye her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. Açıldığı günden bu yana kalitesini sürekli geliştirmektedir. Ürün tanıtımı ve fiyatlarının yayınlanmasından memnun kaldığımızı beyan ederiz. Bilgi amaçlı yazılan içeriklere eklemek istediğiniz bir şey olursa iletişim sayfasından bildirebilirsiniz. İade ve iptal işlemleri için kasiyer ve mağaza yetkililerinden bilgi alacaksınız.

Kaynak: Bim Cips Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.