CS GO Isınma Kapatma (2022)

CS GO Isınma Kapatma (2022), oyuna girdikten sonra CS:GO Warm Up Shutdown ile hemen oyuna başlayabilirsiniz. Sizlere 2022 yılında bu kullanışlı kodu nasıl kullanacağınızı göstereceğiz. Genellikle normal eğlenceli bir oyuna girerken faydalı olan bu kod, alıştırma oyunlarında da ihtiyaç duyulmaktadır. Genellikle, CS:GO geliştiricileri bunu daha iyi performans için oyun ısınmadan önce yapar. Ancak bu ekstra süreyi beklemek zaman kaybı çünkü amaç normal veya eğlenceli oyunlara ısınmak. Yani 2022 sonuna kadar kullanabileceğiniz CS:GO Warm Up End kodunu kullanarak zamanı sıfırlayarak hemen oyuna başlayabilirsiniz.

CS GO haritası ısınma süresi kodu
CS GO Yönetici Komutları (2022)
CS GO Isınma Kapalı

Aşağıda CS GO Isınma Kapanmasının nasıl etkinleştirileceğini açıklıyoruz. Konuyla ilgili sıkça sorulan soruları da yanıtlıyoruz. Cevaplamadığınız bir sorunuz varsa, yorumlara yazabilirsiniz.

CS GO Isınma Kapalı
CS GO Isıtma kapatma kodu: mp_warmup_end

Önce CS:GO’ya giriş yapın, ardından komut konsolunu açın ve é tuşuyla açın. Konsolda CS GO Warm Up Shutdown olan “mp_warmup_end” kodunu girin ve Enter’a basın. O zaman giydiğin kibritler için sıcak mevsimi beklemene gerek yok.

CS GO Isınma Kapatma ne işe yarar?

CS GO Warm Up Shutdown, oyuncuların oyun başlamadan önce oyunlara daha fazla odaklanmasını sağlar. Oyunun ani başlaması, oyuncu ayarlarında oluşabilecek rahatsızlıklar, kartları şarj ederken oluşan kısa FPS gibi birçok olumsuz etken yaratıyor. Ancak CS GO ısınma sezonu ile artık maç öncesi ısınabiliyor ve haritayı yükleyerek daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayabiliyoruz. Aynı zamanda oyun başlamadan önce ayarları kontrol etmeyen oyuncular için daha fazla zaman kalıyor.

Isıtma devre dışı bırakmak için CS GO kodu?

CS GO Isı Kapatma kodu devre dışı bırakılmaz. Hileli veya yasadışı olarak kabul edilemez. Bu özellik, oyuncu seçerken CS:GO geliştiricilerine bırakılmıştır. Girmek üzere olduğunuz normal ve eğlenceli oyunların ısınma sürecini sonlandırmak için bir kod ile hemen oyuna başlayabilirsiniz. Oyun, kullanımı yasaklanmışsa bu kodu devre dışı bırakacaktır.

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu
CS GO Isınma Kapatma
CS GO Isınma Süresi Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.