CS GO Mekan Başlatılıyor da Kalıyor Hatası 2022

2022’de oyuncular için çok can sıkıcı olan CS GO mekan başlatılıyor da kalıyor hatası sorunu çözümünü araştırdık. Anlattığımız çözüm yöntemi yaranıza merhem olacaktır. FPS oyunları oynarken bu tür hatalarla karşılaşmak çok can sıkıcı olabilir. Maça gideceğiz dediğimizde kafamızı boşaltıp eğleniyoruz çünkü CS GO görünce mekan başlıyor ve kötü kalıyor ve oyuna giremiyor.

CS GO Mekan Başlatılıyor da Kalıyor 2022 gibi oyunlarda karşılaştığınız buglar sizin sorununuz ise elbette çözümleri de var. Sizler için oluşturduğumuz çözüm yöntemlerini aşağıda güncellemeye devam edeceğiz. 2022 için mevcut düzeltmeleri içerir. CS GO Venue Starts and Stays, yaklaşık 2 yıldır bildirilen bir hatadır. Bu amaçla eskimiş çözüm yöntemleri yerine sizin için en faydalı olan yöntemlere odaklanıyor ve bir daha böyle bir hatayla karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

CS GO Mekan başlatılıyor da Kalıyor 2022

Bir maça girerken “Alan başladı” yazısıyla devam etmek, puan kaybetmenize ve dereceli maçlarda ceza almanıza neden olacaktır. Verdiğimiz çözüm yöntemleri işinize yaramazsa sorun devam ederse yorumlarda bize bildirin. Genel olarak anlattıklarımız bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilecek çözümlerdir. Ancak benzersiz bir durumla karşılaşırsanız ve hatanız giderilemezse yine de size özel bir çözüm bulabiliriz.

CS GO Mekan Başlatılıyor da Kalıyor

CS GO Venue Starts and Stays için resmi bir yama yoktur. Aşağıdaki yöntemler deneme yanılma yoluyla bulundu. İlk önce Steam kitaplığınıza girin. CS:GO oyununa sağ tıklayın ve Özellikler’i seçin. Yerel dosyalar metnine tıkladıktan sonra “Oyun dosyalarının bütünlüğünü onayla” yazmalıdır. Çözüm yönteminin bittiği yer burasıdır. CS GO konumunuz başlangıçta takılma sorunu giderilmiş olmalıdır. Sorun devam ederse, tarafımızdan sağlanan çözümü doğru şekilde uygulayıp uygulamadığınızı kontrol edin.

Bize daha sonra bildirebilirsiniz. Bu can sıkıcı ve dayanılmaz sorunu çözmek için bulabileceğimiz tüm çözümleri paylaşacağız. Umarız bu kılavuzdan sonra sorununuzu çözebilirsiniz. Bu hata, oyun yüklenirken harita ve diğer harita nesnelerinin yüklenmemesi nedeniyle oluşur. Dolayısıyla, aşağıdaki 1. madde sorunu çözmektedir.

CS GO Mekan Başlatılıyor da Kalıyor

O halde maddeler halinde açıklayalım. 1 – Steam’e girin. Kütüphaneye gidin ve CS:GO oyununa sağ tıklayın ve Özellikler’e gidin. Yerel dosyalar bölümündeki “Oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol et” işlevini kullanın. Oyuna tekrar girmeyi deneyin Bu çözüm, birçok insan için sorunu çözdü. Bu prosedürü izlerseniz, sorununuz muhtemelen çözülecektir.

CS GO Mekan Başlatılıyor da Kalıyor 2022

Sorun devam ederse, aşağıdaki diğer işlemleri deneyebilirsiniz. 2 – Hala çözülmediyse oyunu tamamen silip Steam’e yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Oyunu yükledikten sonra 1. öğeyi tekrar kullanmanızı öneririz. 3 – Çözüm, bilgisayarda birden fazla RAM varsa RAM’lerin yerini değiştirmektir. Mantıklı bir çözüm gibi görünmese de, bazı kişilerin bu yöntemi kullanarak çözümlere ulaştığını gördük. 4 – Bazı kişiler bu sorunun düşük FPS’ye neden olabileceğini iddia ediyor.

Aşağıdaki FPS sorun kılavuzumuzu inceleyebilir ve oradaki işlemleri deneyebilirsiniz. CS GO FPS Ani Düşüş Düzeltmesi CS GO FPS’yi artırmanın yolları 5 – Son olarak internet ve bilgisayar gibi çeşitli nedenlerle kartın geç açıldığı durumlar vardır. Yüklemesi biraz zaman alıyor ancak oyunun nihayet yüklendiğini de söyleyebilirsiniz. Normalde kartın ne zaman açıldığını kontrol etmek için biraz daha bekleyebilirsiniz. CS GO Venue ile ilgili yazımız lansman sayılarında kaldı arkadaşlar burada.

CS GO Maça Bağlanılamadı 2022

CS GO Mekan Başlatılıyor da Kalıyor Hatası 2022

CS Go hataları ve çözümleri ile ilgili makalenin bittiği yer burasıdır. Umarım bu kılavuzdaki yöntemler, sorununuzun bu can sıkıcı ve orantısız nedenini çözecektir. Sorununuz hala çözülmediyse veya sorunu bu kılavuzdaki maddelerden farklı bir şekilde çözdüyseniz yorum olarak yazarsanız bu kılavuza ekleyeceğiz. Karşılaştığınız diğer hata türlerini yorumlarsanız onlara da çözüm bulabiliriz.

Kaynaklar: https://trello.com/u/blogamcacom https://www.quora.com/How-do-you-say-okay-in-Turkish-language/answer/Yal%C4%B1n-Zorlu https://myspace.com/hakandemirrz https://www.ted.com/profiles/37408494

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.