CSGO Isınmayı Kapatma Kodu

CSGO ısınmayı kapatma kodu ısınma süresini bitirmek isteyen kullanıcılar için tam olarak aranan şey. Çoğu oyuncu, ısınma süresinde vakit kaybetmek istemediğinden dolayı bu tip kodları kullanıyorlar ve arıyorlar. Isınma süresini bitirmek, ısınma maçını bitirmek isteyen ziyaretçilerimiz için ısınmayı kapatma kodunu ve nasıl kullanacağınızı yazımızda Blogevi.net olarak sizlere anlatıyoruz.

CS GO Isınmayı Kapatma Kodu Ne İşe Yarar?

Oyunda kullanılabilecek olan onlarca, belki de yüzlerce koddan sadece bir tanesidir. Bu kod sayesinde ısınmayı kapatıp vakit kaybetmeden asıl oyuna geçebilirsiniz. Eğer sizde ısınma maçında vakit kaybetmeyi sevmeyenlerdenseniz tam olarak aradığınız kod bu. Hemen aşağıda sizlere kodu veriyor olacağız.

CSGO Isınmayı Kapatma Kodu: “mp_warnup_end”

CSGO Isınma Süresini Bitirme Kodu

csgo ısınmayı kapatma kodu

Bir üst paragrafta verdiğimiz kodu konsol içerisine yazarak CS;GO ısınma süresini bitirebilirsiniz. Tam olarak bu kodu nasıl kullanabileceğini ve nereye yazılması gerektiğini bilmeyen ziyaretçilerimiz için aşağıda detaylıca anlatıyor olacağız. Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp değil mi?

CSGO Isınmayı Kapatma Kodu Kullanımı

  • Öncelikle CSGO’da olan ayarlar seçeneğine tıklayın.
  • Ayarlardan, çeşitli ayara geçiş yapın. Ardından oyun seçeneğinden devam edin.
  • Daha sonra geliştirici konsolu aktif et butonuna tıklayın. Açık değilse açın.
  • Adımları tamamladıysanız esc tuşunu kullanarak konsolu görebilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan konsolda istediğiniz kodu kullanabileceksiniz.

Konsolu daha sonra deaktif hale getirmeye karar verirseniz aynı şekilde geliştirici konsolu seçeneğinden kapatabilirsiniz. Yazımızda detaylıca csgo ısınmayı kapatma kodu ve kullanımı hakkında bilgiler verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.