CSGO Zaman Uzatma Kodu

CS GO için raunt süresini uzatmak isteyen oyuncular, CSGO zaman uzatma kodu gibi aramalar yapıyorlar. Özellikle, takım arkadaşıyla birlikte antrenman yapmak için zaman uzatmak isteyen oyuncular bu koda çok daha fazla ihtiyaç duyuyor diyebiliriz. Raunt süresince daha uzun süreli alıştırma yapmak için bu kod daha gerekli bir hal alıyor.

CSGO Zaman Raunt Uzatma Kodu

Antrenman yapmak, alıştırma yapmak amacıyla veya başka bir amaç için csgo zaman uzatma kodu, raunt uzatma kodu kullanmak isteyen arkadaşlar için kod hemen aşağıda sizlerle olacaktır. Kodumuzu oyun içerisinde konsol kısmına yazıp aktif edebilirsiniz.

CSGO Zaman Uzatma Kodu: mp_roundtime 45

Hemen üstte görmüş olduğunuz mp_roundtime 45 kodu oyun sürenizi uzatacaktır. 45, uzatmak istediğiniz süreyi belirtmektedir. Bu kod aracılığıyla oyun 45 dakika uzayacaktır. 45 yerine uzatmak istediğiniz dakika miktarını yazarakta belli bir oran, zaman oluşturabilirsiniz arkadaşlar. İşte, kodu kullanmak ve zaman uzatmayı aktif etmek bu kadar kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

csgo zaman uzatma kodu

CS GO, dönemimizin en çok tutulan ve oyuncuları tarafından düzenli bir şekilde oynanan günümüzün en ünlü FPS oyunlarından birisidir. Özellikle e-spor kültürünün oyun sektörü içerisinde yayılmasıyla birlikte, CS;GO başta olmak üzere benzeri oyunlar çok farklı bir hal almıştır desek yanlış olmaz. Böylelikle, oyunlara artık çok daha farklı bir pencereden bakılıyor. CS GO’da bu oyun, spor kültürünün başını çeken oyunlardan biri haline geldi.

CS GO Raunt uzatma kodu hemen yukarda belirttiğimiz gibiydi. Bu kodu kullanarak istediğiniz şekilde zaman uzatma işlemini gerçekleştirebilir ve antrenmanlarınızı sürdürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.