İnstagram Canlı Yayın Yapanları Görmek

Bu konumuzda instagram canlı yayın yapanları görmek sorusu başta olmak üzere, kullanıcıların İnstagram canlı yayınlarla ilgili kafalarında var olan soru işaretlerini bir miktar gidermeye çalışacağız. Geldiğinden beri instagram’ın sıklıkla kullanılan özelliklerinden biri olan ve tutan canlı yayın özelliği uygulama üzerinden kullanıcıların anlık bir yayın akışı gerçekleştirmesine olanak tanıyor.

instagram canlı yayın yapanları görmek, instagram canlı yayın yapanları nasıl görebilirim.

Instagram Canlı Yayın Yapanları Görmek Nasıl Yapılır?

Canlı yayın özelliğine ek olarak, bununla birlikte instagram kullanıcılarına çeşitli opsiyonlar da sundu. Yayına arkadaşlarınıza davet etme veya bir canlı yayına davet gönderme gibi özellikler kullanıcıların favorileri arasında yer aldı denilebilir. Ayrıca yaptığınız canlı yayını eğer silmezseniz hikaye gibi bir gün boyunca akışta durduğunu unutmamalısınız.

Peki arkadaşınızın veya izlemek istediğiniz birinin canlı yayınını nasıl izleyebilirsiniz? Bunlar hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz. Öncelikle izlemek istediğiniz arkadaşınızın yayınını storyler akış kısmında görmeniz gerekiyor. Eğer burada göremiyorsanız, arkadaşınızın veya yayınını izlemek istediğiniz hesabın profiline girip instagram canlı yayın durumunu kontrol edebilirsiniz.

İnstagram Canlı Yayın Yapanları Nasıl Görebilirim?

Bu işlem çok basittir. Sizde ekli olan, takip ettiğiniz biri canlı yayın akışı başlattıysa mutlaka bildirim alırsınız. Eğer bildirim alma konusunda aksaklıklar yaşıyorsanız, bildirimleri kapatmış olabilirsiniz. Bildirimleriniz kapalı veya kısıtlı değilse ancak yine de göremiyorsanız, yayınlarını takip etmek istediğiniz kişinin profiline girerek sağ üst kısımdan üç noktaya tıklayarak canlı yayın ve gönderi gibi paylaşımların bildirimlerini açabilirsiniz.

İnstagram canlı yayın yapanları görmek aslında bu kadar kolay bir işlemdir. Genellikle hikayeler kısmında eğer bir yayın varsa canlı olarak görürsünüz. “Instagram kullanıcısı canlı yayın başlattı” bildirimini gördüğünüzde direkt bildirime tıklayarak canlı yayın izlemeye geçiş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.