Instagram İşletme Hesabı Müzik Sorunu

Yazımızda detaylıca, instagram işletme hesabı müzik ekleme yok, instagram işletme hesabı müzik sorunu, instagram işletme hesabı müzik kısıtlaması gibi problemlere değiniyoruz. Instagram işletme hesabınızın müziğinin çalmamasının birçok nedeni olabilir.

Müziğiniz herkese açık olarak ayarlanmamış olabilir. Gönderinizi yayınlamanız ve ardından “müzik” seçeneğinin açık olduğundan emin olmanız gerekir.

Video, uygunsuz içerik olarak işaretlendiğinden kaldırılmış olabilir. Bu, telif hakkıyla korunan materyal kullanırsanız veya içerik Topluluk Kurallarımızı ihlal ederse olabilir. Bu yüzden instagram işletme hesabında müziklerin çıkmaması gibi problemlerle karşılaşıyor olabilirsiniz.

Müziğiniz, gönderi paylaştığınız ülkede mevcut olmayabilir. Ayarlar > Müzik Kitaplığı > Global Müzik Kitaplığı’nda Global Müzik Kitaplığı’nı açmanız gerekir.

Instagram işletme hesabı müzik kısıtlaması

Bu yazımızda Instagram işletme hesabı müziğinizin neden çıkmadığını veya neden çalmadığının nedenlerini araştıracağız.

1. Telefonunuzun sessizde olup olmadığını veya müziğinizin sesini boğabilecek çok gürültülü bir yerde olup olmadığını kontrol edin.

2. Spotify, Pandora ve YouTube gibi müziğinizin sesini engelleyen bir uygulamanız olup olmadığını kontrol edin.

3. Arka planda çalışan ve telefonunuzun Facebook ve Instagram Stories gibi tüm kaynaklarını tüketiyor olabilecek bir uygulama olup olmadığını kontrol edin.

4. Instagram’da sesli videoları izlerken herhangi bir veri ücreti ödememek için Wi-Fi’ye bağlı olduğunuzdan emin olun – bu çok fazla tüketebilir

Bu yazımızda Instagram işletme hesabı müziklerinin çıkmaması sorununu inceledik.

İnstagram işletme hesabı müzik sorunu, Instagram yıllardır popüler bir sosyal medya platformu oldu ve zamanla daha popüler hale geldi. Instagram kullanmanın tek dezavantajı, müziğinizin hesabınızda çalmasını sağlamanın zor olabilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.