İnstagram Pronouns Ekleme (Detaylı Anlatım)

Yeni sayılan bir özellik olan instagram pronouns ekleme konusunun nasıl uygulanacağını yazımızda detaylıca anlatıyoruz. Günümüzün en tutulan ve sürekli olarak kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram için, Blogevi.net olarak çeşitli rehberler sunmaya devam ediyoruz. Sosyal medya platformlarının aldığı her güncellemeyi sizlere sunmaya çalışacağız.

Instagram Pronouns Ekleme Nasıl Yapılır?

Öncelikle ABD gibi ülkelerde yayına giren bu güncelleme ülkemizde yeni yeni oturuyor desek yanlış olmaz. Çoğu profile bu özellik, güncelleme gelmiş bulunmaktadır. İnsanların profilinde she/her gibi pronounslar görmeye başladık. Çoğu insan bunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Hemen aşağıda adım adım anlatıyoruz.

instagram pronouns ekleme
  • Öncelikle instagram hesabına giriş yapınız.
  • Daha sonra, profil ayarlarını düzenle sayfasını açınız.
  • Önünüze gelecek ekranda pronouns kısmı olacaktır, oradan istediğinizi yapabilirsiniz.

İnstagram Pronouns Ekleme (Videolu Anlatım)

Hemen yukarda görmüş olduğunuz videoda, yazılı anlatım yerine videolu anlatım tercih etmek isteyebilecek olan ziyaretçilerimiz için son derece kısa ve yararlı bir videoya yer verdik. Videoyu hemen yukardan kısaca izleyerekte instagram pronouns ekleme işlemini nasıl yapacağınızı detaylıca öğrenebilirsiniz.

İnstagram Prononuns Ne Anlama Gelir?

Tam olarak geldiği anlam, kullanıcıların ve insanların size ne olarak hitap etmeleri gerektiğini göstermektedir. İnstagram, bu güncellemeyle birlikte güzel bir konuda geliştirme yaparak insanların kendilerini ne olarak tanımladıklarını ifade etmelerine imkan verdi. Böylelikle bir instagram kullanıcısı olarak hesabınızda hitap şeklinizi, zamirinizi belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.