İnstagram Yaptığım Yorumları Görme

Bazen instagram’da yapmış olduğumuz eski yorumları bulmak ve görmek isteyebiliyoruz. Haliyle ortaya instagram yaptığım yorumları görme, instagram yapılan yorumları görme gibi sorular ve aramalar çıkıyor. Instagram’ı özellikle uzun yıllar boyunca kullanıyorsak 3 sene önce nereye ne yorum yaptığımızı unutmuş ya da sadece merak ediyor da olabiliriz. Sizlerle instagram’da yaptığınız eski yorumları görme yolunu paylaşıyoruz.

İnstagram Yaptığım Yapılan Yorumları Görme Yolu

Bunun için tek ve basit diyebileceğimiz uygulanabilecek bir taktik, yol mevcuttur. Ancak instagram menülerimizden ya da direkt uygulama içerisinden instagram’da yaptığımız eski yorumları göremiyoruz ne yazık ki. Bahsettiğimiz yolda ve taktikte ise yine instagram’ın bize sunmuş olduğu verileri iletme seçeneğini kullanacağız.

instagram yaptığım yorumları görme

Bu yöntemle; çoğu kişinin bilmediği ve uygulayamayacağı şekilde kolayca yapmış olduğumuz eski yorumları ve tüm geçmiş instagram verilerimizi, yaptıklarımızı inceleyebileceğiz. Hadi hemen detaylıca instagram yaptığım yorumları görme anlatımına geçelim.

  • Öncelikle, buraya tıklayarak instagram verilerinizi instagram’dan talep etme sayfasına gidiniz.
  • Ardından ise hesabınıza giriş yapınız.
  • Instagram bilgilerinizin-tüm verilerinizin size iletilmesini istediğiniz mailinizi girerek devam ediniz.
  • Kısa süre içerisinde (Genelde 0-1 saat nadiren en fazla 2 günde) adresinize tüm instagram verileriniz gelecektir.

Peki bu verilerin içerisinde eski yorumlarımızı nasıl bulacağız? Diyorsanız hemen şimdi onu da cevaplandıracağız.

instagram yapılan yorumları görme

İnstagram Yaptığım Yorumları Görme

Mailinize gelen instagram verilerinizin içerisinde, Comments.json dosyasını Notepad gibi bir okuyucuyla açınız. Böylelikle açılan dosyada yapmış olduğunuz tüm gelmiş geçmiş yorumları görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.