Pubg Mobile Kostümler Gözükmüyor Hatası Çözümü 2022

Pubg Mobile Kostümler Gözükmüyor Hatası Çözümü 2022 konumuzda sizleri bilgilendireceğiz. Pubg Mobile oyununda yeni gelen güncellemeler sonrasında oyuncuların envanterde kostümler gözükmüyor şikayetlerinin çözümünü anlatıyoruz.

Uygulayacağımız yöntem ile envanterde kostümler veya silah desenleri gibi itemlerin kaybolma sorununu ortadan kaldıracağız. Pubg Mobile’de neredeyse her yeni güncelleme ile beraber bir takım sorunlar meydana gelebiliyor. Bunlardan biride envanterdeki kostümlerin kaybolması. Oyuncuların kostümler kayboldu yada kostüm gözükmüyor gibi sorun çözümü arayışlarına düşüyorlar.

Özellikle Pubg Mobile 0.16.0 güncellemesi ile birlikte çoğu oyuncunun, Pubg Mobile kostüm kayboldu yada mause çalışmıyor gibi sorunlarla karşılaştığını biliyoruz. Size anlatacağımız taktiği denediğinizde sorun tamamen ortadan kalkmış olacak. Pubg Mobile Envanter’de Kostüm Gözükmüyor Çözümü Yeni gelen güncelleme sonrasında bazı arkadaşlarımız, Güncellemenin boyutu yüzünden veya o anki duruma göre internet paketi sebebi ile güncellemeyi yapmak istemiyor.

Bazıları ise dayanamayıp oyun oynamak istiyor, başka bir zaman güncelleme yaparım diyerek. Bazıları ise güncelleme esnasında oyuna giriyor. Aslında bir kostümü kaybetme sorunu da bu nedenlerden kaynaklanmaktadır. Yapmanız gerekenler çok basit her şeyden önce yeni pubg mobile oyun güncellemesini yarım bırakmamalısınız.

Güncellemenin getirdiği yeni özellikler nedeniyle, yarım veya eksik bıraktığınız bir güncelleme nedeniyle mevcut kostümleriniz görünmeyebilir. İşte yapmanız gerekenler: Bir güncellemeyi asla yarım bırakmayız. Bu yüzden güncellemeyi unutuyoruz. Kaynak paketlerin veya devam eden diğer güncellemelerin tam olarak dağıtıldığından emin oluruz. Bunu yaptığınızda oyuna tekrar giriş yaptığınızda görünmez kostümlerin envanterinizde yeniden belirdiğini göreceksiniz.

Pubg Mobile Kostümler Gözükmüyor Hatası Çözümü 2022 için bunu yaptıktan sonra hala envanterinizde silah, kostüm veya başka bir şey bulamamaktan şikayet ediyorsanız. Oyundan çıkıp menünün sağ tarafında bulunan tamir bölümünden ID ve şifre girerek oyunu onarırsanız herhangi bir şikayetiniz olmayacaktır. Güncellemeden sonra bile silahın ateş etmemesi, farenin çalışmaması gibi sorunlar ortadan kalkmıyor.

Kaynak: https://www.academia.edu/84754818/Microsoft_Office_365_Key_G%C3%BCncel_2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.