Spotify Kodları ile Şarkı, Oynatma Listesi Arama

Spotify uygulaması, son zamanlarda sunduğu özelliklerle kullanıcıları fazlasıyla tatmin ediyor. Bunların arasında Spotify şarkı kodu ile ulaşmak istediğimiz parçalara anında ulaşmakta yer alıyor. Tabii ki haliyle kullanıcılar spotify şarkı kodu bulma, spotify kodu nereye yazılır, spotify kod okutma nasıl kullanılır gibi sorular sormaya ve bu özelliği nasıl kullanabileceklerini araştırmaya devam ediyorlar.

Spotify Kod Okutma Nasıl Kullanılır

Spotify kod okutma özelliğini aktif bir şekilde uygulamak için yapmanız gerekenleri hemen aşağıda ki listede sizlere adım adım anlatıyor olacağız. Böylelikle spotify kod okutma özelliğini nasıl kullanabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

  • Spotify’a giriş yapın, ardından arama yerine basın.
  • Arama yerinde sağ üstte kamera seçeneği göreceksiniz.
  • Kamera seçeneğine basın ve kameranızı kodun üstüne tutun.
  • Bu şekilde spotify kod okutma işlemini hızlıca gerçekleştirmiş olacaksınız.

Spotify Şarkı Kodu Bulma Nereye Yazılır

Hemen üst paragrafta ve listede anlattığımız üzere spotify şarkı kodu bulma işlemini bu şekilde kolaylıkla arama kısmı ardından ise kamera simgesine tıklayarak QR kodunu okutarak gerçekleştiriyor ve ilgili şarkıya, oynatma listesine gidebiliyorsunuz. Böylelikle spotify kodları konusunda epey yeterli bir işlem sergilemiş oluyoruz.

Spotify kodları ile şarkı arama istediğiniz şarkı, playlist kodlarını Spotify ve kameranız yardımıyla hızlıca okutabilir ve ilgili parçaya, listeye ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, listedeki basit adımları hızlıca uygulamak ve yerine getirmek. Spotify’ın yeni getirecek özelliklerini de sitemizin Teknoloji ve Sosyal Medya kategorileri altında sizlerle Blogevi olarak paylaşmaya ve detaylı bilgilerini sunmaya devam ediyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.