Valorant Skin İade Etme 2022 Nasıl Yapılır?

Valorant skin iade etme 2022 nasıl yapılır anlatıyoruz. Cesur görünümler için iade talebi oluşturma hakkında her oyuncunun bilmek istediği önemli soruyu yanıtladık. Önce nasıl iade edilir? Size bundan bahsedeceğiz ve ardından burada süre ve şartlar gibi daha fazla ayrıntı vereceğiz.

Riot Games tarafından geliştirilen popüler FPS oyununda aksiyon hiç yavaşlamıyor. Oyunda satın alınan silahlar, giysiler ve deri eşyalar, oyuncunun kazanma hırsı kadar önemlidir. Çünkü oyuncuların oyuna daha iyi odaklanmaları ve oyundaki karakterlerle uyum sağlamaları gerekiyor. FPS oyunlarında kişiselleştirme çok sınırlı olduğu için oyundaki en önemli faktör silahın görünüşüdür.
Cesur bir cilt iade talebi oluşturun

Aşağıdaki düğmeyi kullanarak kalın bir cilt iade talebi oluşturabilirsiniz. Karşılaştığınız resmi web sitesinde iade etmek istediğiniz ürünün hesabına giriş yapın. Ardından bir destek bileti oluşturun ve iade edilen silah parasını neden iade ettiğinizi açıklayın. Ayrıca, iade şartları veya koşulları aşağıda listelenmiştir. Önceden kontrol ederek iade talebinizin onaylanıp onaylanmayacağını tahmin edebilirsiniz. Belirtilen süreden daha eski olan ve gereksinimleri karşılamayan bir Valorant silah kaplamasını iade ediyorsanız iade talebiniz büyük olasılıkla kabul edilmeyecektir.
Valorant Görünümünü Geri Getir (Uygulama)
Cesur bir cilde nasıl geri dönebilirim? Valorant Görünümü iade talebi oluşturun Nedir? Summoner’s Rift’te kullandığınız karakter açıkça “kullanılmış”, ancak aradaki farkın her zaman o kadar belirgin olmayabileceğini biliyoruz. Örneğin LoL’de oyuna girdiğinizde bir eşya seçerseniz (özel veya bot savaş oyunu olsa bile) o eşya kullanılmış sayılır.

VALORANT’ta bir silah kaplaması kullanmak veya yükseltmek aynı zamanda içeriğin kullanıldığı anlamına gelir. Legends of Runeterra’da herhangi bir oyun moduna girerken bir kart seçerseniz (yani bir desteyi tamamladığınız anda, deste oynamasanız bile), kart kullanılmış olarak kabul edilir. Rastgele ödüller (Hextech sandıkları veya küçük efsanevi yumurtalar gibi) sunan tüm oyun paketlerimiz, sandıklarımız veya benzerleri ve içerdikleri ganimetler, oyun içinde hiç kullanılmamış olsalar bile iade edilmez.
Brave Skins geri dönüş dönemi; Kullanılmış ürünler için 14 gün, ikinci el ürünler için 90 gün. Cesur Deri geri döndü
Valorant kostüm iade politikası
✓ İade edilebilir, iade edilemez
VP (Para İadesi), Silah Görünümleri Kahraman Sözleşme Seviyeleri, Premium Savaş Bileti, Premium Savaş Bileti Seviyeleri, Silah Görünümü Seviyeleri, Radyanit Puanları, Paketler
Valorant kostüm iade politikası
Gerçek bir geri ödeme almak için yalnızca oyun içi para biriminizi almak için kullandığınız ödeme yöntemini kullanın. Örneğin, kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, geri ödeme aynı kredi kartına iade edilecektir. Yalnızca oyun içi para biriminde veya içeriği satın almak için kullandığınız ödeme yönteminde geri ödeme başlatılabiliyorsa geri ödeme yapabiliriz. Örneğin, kredi/banka kartı veya PayPal ile yapılan ödemeleri iade edebiliriz, ancak hediye kartlarını veya ön ödemeli kartları iade edemeyiz. Ödeme yönteminiz geri ödeme yapmamıza izin vermiyorsa endişelenmeyin. Satın alma işlemlerinizi oyun içi para biriminde iade edebiliriz. Apple App Store veya Google Play Store gibi üçüncü taraf platformlardan satın alınan ürünler, farklı iade politikalarına tabidir. Aşağıda daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.