Valorant Vanguard Hatası 2022

Yazımızda Valorant vanguard hatası 2022 güncel sürümünden bahsediyoruz. Hata, düşman varlığı olmayan bir gezegende yiğit bir öncünün konuşlandırılabilmesi ve ardından yıldız üssüne geri dönmek için konuşlandırmayı iptal etmesi gerçeğinden kaynaklanıyor. Bu, gezegeni oyunun geri kalanı için korumasız bırakır.

Hataya, bir oyuncunun boş bir gezegende cesur bir öncü konuşlandırması, konuşlandırmayı iptal etmesi ve ardından yeniden konuşlandırması neden oluyor. Bu, gezegeni oyunun geri kalanı için korumasız bırakır.

Vanguard hatası yani bir diğer adıyla Valorant öncü hatası, bir saldırganın kurbanın bilgisayarında rastgele kod yürütmesine izin verebilen bir tür güvenlik hatasıdır.

Valorant öncü kitaplığında bir istisnaya neden olabilecek bir hata var. Bu istisna, try-catch bloğu tarafından yakalanmaz ve oluştuğunda bir Java.lang.NullPointerException’a neden olur.

Hata 13 Ocak 2018’de “jeffreyw” adlı bir kullanıcı tarafından keşfedildi. Düzeltme 28 Şubat 2018’de gönderildi ve 1 Mart 2018’de valorant öncü kitaplığının geliştiricisi tarafından kabul edildi. Çözümüne dair videolu anlatımı ise yukarda sizlerle paylaştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.