Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı

WhatsApp durumunuzu kimin görüntülediğini görebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi, öğrenmeniz mümkün! Ancak, bu nasıl çalışır? Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı sorusunun cevabını arayan arkadaşlar için yazımızın devamında.

Bir kişinin WhatsApp durumunuzu tam olarak kaç kez gördüğünü görmek mümkün değildir. Ancak, bir kişinin durumunuza ne zaman baktığını görmek mümkündür. Bu, sohbet ekranını açtıkları ve durumunuzda ne olduğunu gördükleri anlamına gelir. Bir kişi yalnızca sizinle sohbetteyse bildirim alır.

Facebook uygulaması, Facebook durumunuza kimin baktığını görmenizi sağlar. WhatsApp durumunuza kimin baktığını görmeniz mümkün değil.

Whatsapp Durumuma Kim Bakmış

Uygulamanın, WhatsApp durumunuzu kimin gördüğünü veya baktığını görmenin herhangi bir yolu yoktur. Whatsapp durumumu kim kaç kez görüntüledi sorusu çoğu zaman insanların kafasında beliren bir sorudur. Ama cevabı bulmak kolay değil.

Yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzda WhatsApp’ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olmak ve ardından Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Durum’a gitmek. Son Görülme üzerine dokunun ve ardından son görülme durumunuzun tarihine dokunun. Bu size durumunuza göz atan kişilerin bir listesini gösterecektir.

Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı sorusunun cevabını bu şekilde alabilirsiniz. Gelecek yazılarımızda Whatsapp’a dair daha detaylı ve spesifik konulara değinmeye devam ediyor olacağız. Ayrıca bu konumuzdan da yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.