Whatsapp Hakkımda Kısmı Nasıl Boş Bırakılır

Bir whatsapp hesabının amacı, arkadaşlarınız ve ailenizle sohbet etmektir. whatsapp hakkımda nasıl boş bırakılır, whatsappta hakkimda kismi nasil bos birakilir, whatsapp hakkımda boş bırakma. Bir iletişim biçimi olarak hizmet eder ve en çok sevdiğimiz insanlarla iletişim halinde olmamıza yardımcı olabilir. Günlük yaşamlarımızda ona ne kadar güvendiğimiz ve genellikle günde 10 defaya kadar kontrol ettiğimiz bir sır değil.

Bilmediğiniz şey, Whatsapp hesabınız için farklı türlerde gizlilik ayarları oluşturabileceğinizdir; bunlardan biri, “hakkımda” tanıtım bilginizi görüntüleyen seçeneği devre dışı bırakmaktır.

Bu ayarı yıllardır kullanıyorum ama Whatsapp’ı ilk kullanmaya başladığım zamanı hatırlıyorum ve bunu yapabileceğime dair hiçbir fikrim yoktu. Ayarı gözden kaçırmak çok kolay ve eğer benim gibiyseniz, Whatsapp hayatınız olduğunu fark etmeden devam edersiniz.

Whatsapp’ta hakkımda boş bırakmak, profilinizin iyi görünmesini sağlamanın harika bir yoludur. İyi görünen bir profile sahip olmanız önemlidir.

Whatsapp, aylık 1 milyardan fazla aktif kullanıcı tabanı ile çok popüler bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların duygularını ifade etmelerine yardımcı olmak için çıkartmalar, ifadeler ve GIF’ler şeklinde çeşitli özellikler sunar.

Whatsapp hakkımda kısmı nasıl boş bırakılır, ekranın sol üst köşesindeki üç satıra dokunarak ve ardından Dashboard’dan profil resminizi ayarlayarak Hakkımda bölümünü boş bırakmak mümkündür. Ayrıca Ayarlar > Hesap > Hakkımda’ya dokunarak Hakkımda bölümünü de değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.